Automatyka bram

Napędy do bram przesuwnych, garażowych, skrzydłowych

Automatyka do bram

Automatyka bram jest ogromnym udogodnieniem, które pozwala na zdalne sterowanie otwieraniem i zamykaniem bramy bez wychodzenia z samochodu. Nasi specjaliści wykonają dla Państwa automatykę do bram na każdej posesji na terenie Gdańska i okolic.

Jaki automat wybrać?

Bardzo istotną kwestią jest dobór odpowiedniej automatyki do typu bramy. Nasza oferta obejmuje:

  • Automatykę do bram garażowych
  • Automatykę do bram przesuwnych 
  • Automatykę do bram skrzydłowych

Automatyka do bram garażowych— na kompletny zestaw automatyki garażowej składa się siłownik wyposażony w szynę i wózek pociągowy — z napędem łańcuchowym lub napędem na pasek zębaty. Natomiast zdalne sterowanie otwieraniem i zamykaniem bramy garażowej odbywa się dzięki odbiornikom radiowym, które są zintegrowane z centralą sterującą. Ponadto sterowanie bramą można realizować poprzez wykorzystanie przycisków naściennych, włącznika kluczykowego lub klawiaturę kodową bezprzewodową.

Automatyka do bram przesuwnych— nie każda brama może zostać zautomatyzowana, dlatego niezwykle ważna kwestia to ocena, czy w danym przypadku konstrukcja bramy jest wystarczająco solidna, żeby móc zastosować takie rozwiązanie. Po ocenie konstrukcji bramy należy dobrać odpowiedni siłownik, który będzie dostosowany do ciężaru, długości oraz oporów toczenia danej bramy.

Automatyka do bram skrzydłowych— na rynku istnieje bardzo szeroka gama urządzeń, które pozwolą zautomatyzować bramę skrzydłową. Najpopularniejszym rozwiązaniem są siłowniki śrubowe, ponieważ ten rodzaj siłowników można stosować niemal na wszystkich bramach skrzydłowych, za wyjątkiem tych, które umieszczone są na słupkach o dużych przekrojach poprzecznych. W przypadku, gdy brama osadzona jest na dużym, murowanym słupku zaleca się zastosowanie siłownika z przegubowo łamanym ramieniem. Ostatnim rodzajem siłownika jest siłownik podziemny, który jest częściowo ukryty pod powierzchnią gruntu. Stosuje się je w przypadku, gdy zależy nam na tym, by siłownik pozostał niezauważony i wtapiał się w estetykę otoczenia.

Elmos - specjaliści od automatów do bram

Wybierając ofertę firmy Elmos mogą mieć Państwo pewność, że nasi specjaliści dobiorą do każdego rodzaju bramy automatyczny system, który zapewni Państwu wygodę użytkowania. Pracujemy ze sprzętem najwyższej klasy, który posiada wszystkie wymagane atesty i z pewnością sprosta Państwa wymaganiom. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy NICE, dzięki czemu możemy udzielić 3 lat gwarancji na wykonany montaż. Działamy na terenie Gdańska oraz w okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu. 

  • Wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Profesjonalny montaż
  • Sprzęt najwyższej klasy

Napędy do bram Trójmiasto

Szybkie i ciche napędy do bram to marzenie, które dziś naprawdę można spełnić. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szereg usprawnień, które będą Was wspierały każdego dnia. Możemy zamontować wydajne silniki, które mogą w kilka sekund otworzyć nawet duże i ciężkie skrzydła. Systemy, które zakładamy w Gdańsku, są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Automatyka do bram wyposażona jest w sensory ruchu (fotokomórki).

Nasi fachowcy dokładnie regulują parametry pracy całego mechanizmu, tak by działał płynnie oraz bezawaryjnie. Standardowy napęd do bramy otwierany jest za pomocą pilota zasilanego bateriami o bardzo dużym zasięgu. Dzięki niemu wjazd na posesję lub wyjazd z niej nie wymagają wysiadania z pojazdu. Prewencyjnie instalowane jest także sterowanie ręczne, które przydaje się w razie awarii zasilania. Na taką okoliczność możemy również zamontować dodatkowy akumulator do bramy. Przyjmując zamówienie, zawsze szczegółowo analizujemy indywidualne potrzeby Klienta. Automatyka musi być dopasowana do konkretnych warunków technicznych. Umożliwi to między innymi dobór odpowiednich siłowników i innych elementów tworzących system. Zależy nam na zadowoleniu wszystkich Klientów. Zamówienia na napędy do bram realizujemy w Trójmieście i na terenie woj. pomorskiego.

W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro i Sklep
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 538 488 466
tel: +48 696 217 046

email: biuro@el-mos.pl
Sklep
tel: +48 538 488 466
email: sklep@el-mos.pl