Instalacje niskonapięciowe

Montaż i serwis instalacji niskonapięciowych

Instalacje niskonapięciowe – Trójmiasto

Instalacja niskonapięciowa jest niezbędna praktycznie w każdym budynku: to dzięki niej w gniazdkach elektrycznych płynie prąd, działa oświetlenie i wszystkie urządzenia zasilane prądem. Dbamy, żeby instalacje w domach naszych Klientów bezpiecznie działały, zapewniamy ochronę przed przepięciami, porażeniem, pożarem, wybuchem, szkodliwym oddziaływaniem pola elektromagnetycznego, nadmierną emisją drgań oraz innymi zagrożeniami. Szukasz wykonawcy, który od A do Z poprowadzi montaż instalacji niskonapięciowej w pomorskim? Skontaktuj się z nami!

Kompleksowe podejście do instalacji niskonapięciowych

Wykonujemy różnego rodzaju i wielkości instalacje niskonapięciowe w Gdańsku i okolicach, zarówno dla domów, jak i przedsiębiorstw. Dbamy, aby energia bezpiecznie docierała z sieci rozdzielczej do odbiorników. Z Elmos otrzymujesz kompleksową obsługę: projekt, montaż i serwis. Zajmujemy się montażem przyłączy i złączy kablowych, tablicy rozdzielczej, pionów i linii zasilających, instalacji odbiorczych oraz odpowiedniej liczby obwodów. Tworzymy różnego typu instalacje niskonapięciowe w Trójmieście: zapewniamy elektrykę dla domów i mieszkań, biur, przemysłu, rolnictwa, a także instalacje specjalne (np. lokalne sieci komputerowe, instalacje dzwonkowe, domofonowe i wideodomofonowe, telefoniczne, przeciwwłamaniowe i kontroli dostępu, telewizja naziemna cyfrowa, kablowa i satelitarna). Kompleksowo układamy instalacje niskonapięciowe w pomorskim: zajmujemy się instalacjami jedno- i trójfazowymi, aby wszystkie urządzenia bezpiecznie działały.

Potrzebujesz niskonapięciowej instalacji przemysłowej do swojej firmy? Zajmiemy się montażem, a na przyszłość zapewnimy możliwość modernizacji i rozbudowy – instalacja będzie mogła rozwijać się razem z Twoim biznesem. Nasze instalacje sprawdzają się podczas zasilania odbiorników o dużej mocy np. silników maszyn przemysłowych.

Montaż i modernizacja instalacji niskonapięciowych

Dobieramy liczbę obwodów w budynku w zależności od rozmieszczenia gniazd i punktów oświetleniowych. Montujemy zabezpieczenia oraz dbamy, aby obwody były równomiernie obciążone – wszystko po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo i chronić przed przeciążeniem instalacji elektrycznej. Tworzymy obwody zasilające oświetlenie, gniazda wtyczkowe w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach oraz odbiorniki, które wymagają indywidualnych zabezpieczeń.

Dbamy o wszystkie elementy instalacji, a szczególnie te najważniejsze – rozdzielnice. Wykonujemy rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia. Zapewniamy zabezpieczenia i sprawne sterowanie obwodami. Oferujemy nie tylko montaż instalacji niskonapięciowej, ale też modernizacje energetyczne. Jeśli Twoja instalacja wymaga unowocześnienia, skontaktuj się z nami!

Profesjonalny serwis instalacji niskonapięciowej w Gdańsku

Nawet najbardziej profesjonalnie ułożona instalacja wymaga regularnej konserwacji, a raz na jakiś czas – naprawy. Oferujemy więc nie tylko montaż i modernizacje, ale też serwis instalacji niskonapięciowej w Trójmieście. Chętnie zajmujemy się zarówno większymi naprawami, jak i drobnymi pracami np. wymianą skrzynki bezpiecznikowej czy licznika elektrycznego. Profesjonalny serwis instalacji niskonapięciowej przez wiele lat zapewnia jej sprawne i bezpieczne działanie.

Twoja instalacja niskonapięciowa w Gdańsku lub okolicy wymaga kompleksowego sprawdzenia stanu technicznego? Zajmiemy się nie tylko oględzinami, ale też szczegółowymi pomiarami. Sprawdzimy między innymi ciągłość przewodów, rezystancję izolacji, biegunowość i kolejność faz. Dzięki temu możesz spać spokojnie – upewnimy się, że instalacja elektryczna w Twoim domu lub firmie nie spowoduje zagrożenia.

Potrzebujesz instalacji elektrycznej dla swojego budynku? Szukasz wykonawcy, który kompleksowo zajmie się montażem? Zależy Ci na sprawnym i profesjonalnym serwisie instalacji elektrycznej? Skontaktuj się z nami!

W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 538 488 466
tel: +48 696 217 046

email: biuro@el-mos.pl