Instalacje antenowe

Montaż i naprawa instalacji antenowych w Pomorskim

Instalacje antenowe

Technologie dostępu do telewizji wciąż się zmieniają, ale do jej odbierania niezbędne pozostają instalacje antenowe. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę: zajmujemy się projektowaniem, montażem i naprawą instalacji. Współpracujemy z osobami, które budują dom i chcą zapewnić sobie dostęp do telewizji. Zajmujemy się również naprawami w istniejących budynkach – rozwiązujemy problemy z odbieraniem sygnału.

Projektujemy instalacje antenowe do domu

Dobra instalacja antenowa powinna zapewniać możliwość odbierania telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej. Bierzemy pod uwagę, że technologie światłowodowe i cyfrowe dynamicznie się rozwijają – tworzymy łatwe do modernizacji instalacje antenowe w Gdańsku i okolicach. W miarę możliwości dbamy, aby wymiana elementów nie wiązała się ze skomplikowanym remontem. Zapewniamy też praktyczny rozkład gniazdek w każdym wybranym pomieszczeniu, żeby jak najbardziej ułatwić dostęp do telewizji.

Podczas tworzenia projektu, upewniamy się przede wszystkim, żeby nasze instalacje antenowe w pomorskim były dopasowane do potrzeb Klienta. Bierzemy pod uwagę między innymi:

 • Wymagania użytkownika (np. liczbę satelit, z których będzie odbierany sygnał, czy instalacja ma obsługiwać tunery satelitarne),
 • Miejsce i sposób mocowania anten,
 • Rodzaj instalacji,
 • Metodę prowadzenia przewodu antenowego,
 • Miejsce instalacji wzmacniacza, rozgałęźników i odgałęźników,
 • Lokalizację gniazdek antenowych.

Nowoczesna instalacja antenowa w domu to nie tylko niezawodny dostęp do telewizji, ale też bezpieczeństwo. Zapewniamy ochronę przed szkodliwymi skutkami wyładowań atmosferycznych i innych przepięć. Jeśli szukasz wykonawcy, który kompleksowo zajmie się Twoją instalacją antenową w pomorskim, zadzwoń!

Kompleksowy montaż instalacji antenowych w Trójmieście i okolicach

Ustawienie anteny zawsze dostosowujemy do optymalnego poziomu sygnału. Tworząc instalacje antenowe w domu w Gdańsku i okolicach, bierzemy pod uwagę lokalizację i sposób mocowania anteny, położenie natynkowych lub podtynkowych gniazdek antenowych oraz układ okablowania. Montujemy instalacje antenowe różnego typu: sieci przelotowe, gwiaździste i mieszane.

Po wstępnych ustaleniach, dobieramy i instalujemy właściwe anteny, wzmacniacze, zwrotnice, rozgałęźniki, odgałęźniki, przewody i gniazdka antenowe. Tworzymy instalacje antenowe w Trójmieście przeznaczone do odbioru telewizji satelitarnej: dobieramy właściwe anteny, uchwyty mocujące, konwertery, kable koncentryczne i odbiorniki satelitarne. Wykorzystujemy anteny siatkowe, logarytmiczne, pasmowe (UKF, VHF, UHF), wąskopasmowe czy typowe anteny satelitarne (Astra, Hot Bird).

Naprawa instalacji antenowej w pomorskim

Nawet najlepiej zaprojektowana i zamontowana instalacja antenowa nie jest całkowicie odporna na problemy techniczne. W naszej ofercie dostępna jest więc również naprawa instalacji antenowej w Gdańsku i okolicach. Zajmujemy się wszystkimi najpowszechniejszymi usterkami, takimi jak:

 • Brak kanałów, niska jakość obrazu,
 • Awaria anteny lub konwertera satelitarnego,
 • Rozstrojenie anteny lub dekodera,
 • Uszkodzenie anteny np. z powodu silnego wiatru,
 • Zerwanie kabla antenowego.

Oferujemy fachowy serwis w rozsądnej cenie. Zapewniamy lokalizację usterki, poprawę odbioru sygnału, naprawę anten i innych części instalacji, wymianę uszkodzonych elementów, kompleksowy przegląd i konserwację oraz ustawienie instalacji antenowej w domu w taki sposób, żeby zapewniała wysoką jakość obrazu.

Żeby zrelaksować się przed telewizorem, niezbędne jest sprawne i niezawodne odbieranie sygnału w wysokiej jakości. W naszej ofercie dostępne są projektowanie, montaż i naprawa instalacji antenowej w pomorskim – skontaktuj się z nami i zyskaj dostęp do telewizji lub popraw jakość sygnału w swoim domu.


W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 534 488 466
tel: +48 696 217 046
email: biuro@el-mos.pl