Systemy alarmowe

Instalacja i serwis systemów alarmowych

Systemy alarmowe

W ofercie firmy Elmos znajdą Państwo kompleksowe usługi instalacji systemów alarmowych, które świadczymy na terenie Gdańska i okolic. Nasze systemy są odpowiedzialne za ostrzeganie zarówno przed włamaniami, jak i niebezpieczeństwem związanym z pożarem czy zalaniem mieszkania. Przed instalacją systemu zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze sprzętu, zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Zalety posiadania systemu alarmowego

Podstawową zaletą posiadania systemu alarmowego jest bezpieczeństwo. Niezależnie czy chodzi o ochronę domu, mieszkania, biura, czy jakiegokolwiek innego obiektu. Zróżnicowane rodzaje sprzętów poinformują nie tylko o potencjalnym włamaniu, ale również o możliwości zalania lub wystąpienia pożaru. Po wykryciu zagrożenia system niezwłocznie informuje odpowiednie służby. Dzięki takim rozwiązaniom, jak instalacje alarmowe, będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie.

Zagrożenia, przed którymi chronią systemy alarmowe

 • Włamanie 
 • Pożar 
 • Zalanie 

Nasza firma zadba o profesjonalną instalację systemu alarmowego, który zapewni Państwu bezpieczeństwo oraz ochronę mienia 24h/7.

Używamy nowoczesnych oraz sprawdzonych technologii

 • czujniki ruchu dualne oraz PIR (wewnętrzne i zewnętrzne)
 • bariery podczerwieni
 • czujniki otwarcia( kontaktrony)
 • czujniki wstrząsu
 • czujniki zalania
 • czujniki gazów ( chloroform, czad, metan, propan-butan)
 • czujniki dymu i ciepła
 • czujniki zbicia szkła

System alarmowy w razie potrzeby wyśle SMS, zadzwoni lub wyśle powiadomienie na telefon. Dzięki urządzeniom mobilnym jest także możliwość zdalnej obsługi i kontroli nad naszym alarmem. Oprócz podstawowej funkcj czyli nadzoru nad majątkiem, system alarmowy może np. sterować bramą wjazdową roletami czy też oświetleniem. Stosując odpowiednie czujnik ostrzeże nas także przed zalaniem, pożarem, czy inną niebezpieczną systuacją

Instalacje alarmowe - Gdańsk - Trójmiasto

Aby cieszyć się bezpiecznym domem, warto korzystać z rozbudowanych systemów alarmowych. W naszej ofercie są one dostępne w różnych wariantach cenowych. Instalacje alarmowe mogą wszechstronnie zabezpieczać mienie oraz mieszkańców budynku. Systemy alarmowe po wykryciu zagrożenia wysyłają do użytkowników komunikaty w formie sms-ów i wiadomości mailowych. Poza tym emitowany jest sygnał dźwiękowy o odpowiedniej częstotliwości, który będzie doskonale słyszalny nie tylko w budynku, ale i w jego okolicy.

Kontakt w sprawie montażu systemu alarmowego w Gdańsku

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem systemu alarmowego w Gdańsku, to zapraszamy do kontaktu. Działamy w tej branży od dłuższego czasu i zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Większość naszych instalacji alarmowych zakładamy na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Są one ściśle dopasowane do potrzeb zleceniodawców. Czujniki mogą być montowane wewnątrz i na zewnątrz budynku. W trakcie konfiguracji centrali uwzględniamy np. obecność zwierząt domowych lub hodowlanych. Wówczas proponujemy wybór detektorów, które ignorują ich ruch, nie uruchamiając tym samym alarmu. W doborze odpowiednich rozwiązań pomagają nasi wykwalifikowani pracownicy. Pomimo wysokiej jakości urządzeń gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Montaż systemów alarmowych w Gdańsku – co warto wiedzieć?

Budujemy dom, żeby mieć własne miejsce, gdzie czujemy się swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Niestety nie ma miasta ani wsi, gdzie nie istniałyby żadne zagrożenia: zawsze musimy liczyć się z ryzykiem włamania, pożaru czy zalania. Mamy na to jednak rozwiązanie! Montujemy różnego rodzaju instalacje alarmowe do domu w Gdańsku i okolicach. Lata doświadczenia pozwalają nam dobierać najlepsze alarmy do potrzeb klienta.

Chcesz zabezpieczyć swój dom w instalacje alarmowe, ale obawiasz się, że obowiązkowe będzie kucie ścian i prowadzenie długich przewodów? Niekoniecznie! Stosujemy coraz więcej rozwiązań bezprzewodowych, dzięki którym zakładanie alarmów jest łatwiejsze i mniej kosztowne. Im szybciej zdecydujesz się na montaż instalacji alarmowych, tym lepiej dla bezpieczeństwa Twojej rodziny.

Podczas dobierania systemów alarmowych bierzemy pod uwagę także różne rodzaje czujek. Stosujemy między innymi czujki ruchu, dualne czy magnetyczne. Systemy alarmowe w Gdańsku lub okolicy posłużą Twojej rodzinie przez lata – stosujemy podzespoły odporne na warunki atmosferyczne.

Alarmy – ochrona nie tylko przed włamaniem

Montaż systemu alarmowego w Gdańsku i okolicach uchroni Cię nie tylko przed włamaniem. Wykorzystujemy również czujki uruchamiające się w razie pożaru lub ulatniania CO. Alarmy domowe mogą też ułatwiać oszczędzanie: montowane przez nas rozwiązania pozwalają na odległość sterować oświetleniem czy ogrzewaniem.


Cennik

 • Montaż systemu alarmowego Satel Perfecta składający się z 4 czujników ruchu już od 1900zł netto+VAT

Każdy system jest wyceniany indywidualnie według potrzeb i oczekiwań klienta, zapraszam do kontakt celem dokonania wyceny.

W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 534 488 466
tel: +48 696 217 046
email: biuro@el-mos.pl