Systemy alarmowe

Instalacja i serwis systemów alarmowych

Systemy alarmowe

W ofercie firmy Elmos znajdą Państwo kompleksowe usługi instalacji systemów alarmowych, które świadczymy na terenie Gdańska i okolic. Nasze systemy są odpowiedzialne za ostrzeganie zarówno przed włamaniami, jak i niebezpieczeństwem związanym z pożarem czy zalaniem mieszkania. Przed instalacją systemu zapewniamy fachowe doradztwo przy doborze sprzętu, zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Zalety posiadania systemu alarmowego

Podstawową zaletą posiadania systemu alarmowego jest bezpieczeństwo. Niezależnie czy chodzi o ochronę domu, mieszkania, biura, czy jakiegokolwiek innego obiektu. Zróżnicowane rodzaje sprzętów poinformują nie tylko o potencjalnym włamaniu, ale również o możliwości zalania lub wystąpienia pożaru. Po wykryciu zagrożenia system niezwłocznie informuje odpowiednie służby. Dzięki takim rozwiązaniom, jak instalacje alarmowe, będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie.

Zagrożenia, przed którymi chronią systemy alarmowe

 • Włamanie 
 • Pożar 
 • Zalanie 

Nasza firma zadba o profesjonalną instalację systemu alarmowego, który zapewni Państwu bezpieczeństwo oraz ochronę mienia 24h/7.

Używamy nowoczesnych oraz sprawdzonych technologii

 • czujniki ruchu dualne oraz PIR (wewnętrzne i zewnętrzne)
 • bariery podczerwieni
 • czujniki otwarcia( kontaktrony)
 • czujniki wstrząsu
 • czujniki zalania
 • czujniki gazów ( chloroform, czad, metan, propan-butan)
 • czujniki dymu i ciepła
 • czujniki zbicia szkła

System alarmowy w razie potrzeby wyśle SMS, zadzwoni lub wyśle powiadomienie na telefon. Dzięki urządzeniom mobilnym jest także możliwość zdalnej obsługi i kontroli nad naszym alarmem. Oprócz podstawowej funkcj czyli nadzoru nad majątkiem, system alarmowy może np. sterować bramą wjazdową roletami czy też oświetleniem. Stosując odpowiednie czujnik ostrzeże nas także przed zalaniem, pożarem, czy inną niebezpieczną systuacją

Instalacje alarmowe - Gdańsk - Trójmiasto

Aby cieszyć się bezpiecznym domem, warto korzystać z rozbudowanych systemów alarmowych. W naszej ofercie są one dostępne w różnych wariantach cenowych. Instalacje alarmowe mogą wszechstronnie zabezpieczać mienie oraz mieszkańców budynku. Systemy alarmowe po wykryciu zagrożenia wysyłają do użytkowników komunikaty w formie sms-ów i wiadomości mailowych. Poza tym emitowany jest sygnał dźwiękowy o odpowiedniej częstotliwości, który będzie doskonale słyszalny nie tylko w budynku, ale i w jego okolicy.

Kontakt w sprawie montażu systemu alarmowego w Gdańsku

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem systemu alarmowego w Gdańsku, to zapraszamy do kontaktu. Działamy w tej branży od dłuższego czasu i zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Większość naszych instalacji alarmowych zakładamy na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Są one ściśle dopasowane do potrzeb zleceniodawców. Czujniki mogą być montowane wewnątrz i na zewnątrz budynku. W trakcie konfiguracji centrali uwzględniamy np. obecność zwierząt domowych lub hodowlanych. Wówczas proponujemy wybór detektorów, które ignorują ich ruch, nie uruchamiając tym samym alarmu. W doborze odpowiednich rozwiązań pomagają nasi wykwalifikowani pracownicy. Pomimo wysokiej jakości urządzeń gwarantujemy konkurencyjne ceny.

W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro i Sklep
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 696 217 046
email: biuro@el-mos.pl
Sklep
tel: +48 538 488 466
email: sklep@el-mos.pl