Instalacje domofonowe

Montaż i serwis domofonów i wideofonów

Instalacje domofonowe

Systemy domofonowe są dziś podstawowym narzędziem, które pozwala zidentyfikować osoby chcące dostać się na naszą posesję, tym samym zabezpieczyć ją przed wejściem osób dla nas niepożądanych. Firma Elmos zajmuje się instalacją systemów domofonowych na terenie Gdańska i okolic. Oferujemy Państwu usługi montażu domofonów, videodomofonów oraz systemów umożliwiających wejście po wpisaniu odpowiedniego kodu. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzą Państwu przy wyborze systemy domofonowego oraz zajmą się fachowym montażem. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo usługę modernizowania systemów domofonowych oraz ich konserwację.

Zalety posiadania domofonu

 • Kontrola dostępu do nieruchomości
 • Identyfikacja osób, które chcą się dostać na teren nieruchomości 
 • Ograniczanie dostępu do nieruchomości osobom postronnym
 • Uniemożliwianie dostępu do nieruchomości osobom niepożądanym 
 • Zdalne otwieranie drzwi 

Gdzie zamontować domofon?

 • Domy jednorodzinne
 • Wielorodzinne budynki mieszkalne
 • Budynki komercyjne
 • Obiekty przemysłowe
 • Budynki użyteczności publicznej

Czy domofon ma wpływ na moje bezpieczeństwo?

Dzięki domofonowi zwiększycie Państwo zarówno swoje bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo Państwa najbliższych, którzy właśnie znajdują się na posesji objętej tym systemem. Z systemem domofonowym możecie być Państwo pewni, że na teren posesji nie dostaną się osoby postronne i niepożądane. Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją systemu domofonowego zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która proponuje profesjonalny montaż instalacji domofonowej na terenie Gdańska i okolic.

Nowoczesne domofony o szerokim zastosowaniu — Gdańsk

Od wielu last zajmujemy się instalacjami domofonowymi. Dostarczamy systemy  nowoczesne i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Działają one bezawaryjnie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Oferujemy różne modele, które w zależności od potrzeby mogą być montowane w domach jedno i wielorodzinnych. W przypadku dużych posesji doskonale sprawdzi się domofon z kamerą rejestrującą obraz w wysokiej rozdzielczości. Z pomocą tego urządzenia domownicy mają możliwość kontroli osób wpuszczanych za bramę lub przez drzwi. Nowoczesne instalacje domofonowe są jednym z elementów tzw. inteligentnych domów. Domofony dostarczamy na zamówienie na terenie Gdańska i w okolicznych miejscowościach.

Naszymi Klientami są osoby indywidualne, zarządcy wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni i wiele więcej. Wspieramy ich na każdym etapie współpracy. Dbamy o bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność sprzedawanych rozwiązań technologicznych. Chętnie dzielimy się wiedzą i pomagamy dokonywać najlepszych wyborów. Zdajemy sobie sprawę, że urządzenia te są inwestycją na lata, dlatego dbamy o jakość naszych usług. Jeśli chcą Państwo porozmawiać na temat instalacji domofonu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila.

Wideodomofony – zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny

Posiadanie własnego domu to wielki komfort, ale też nowe problemy – między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swojej rodzinie. Standardem jest już montaż domofonu w Gdańsku, dzięki któremu możesz kontrolować, kto próbuje dostać się na Twoją posesję. Coraz popularniejsze stają się jednak wideodomofony, które pozwalają nie tylko komunikować się głosowo i sterować ryglem przy furtce, ale też zapewniają podgląd otoczenia na zewnątrz domu. Dzięki temu, możesz szybko sprawdzić, kto tak naprawdę dzwoni do drzwi i to bez wychodzenia na zewnątrz.

Dobrej jakości wideodomofony w Gdańsku zapewniają tak wysoką jakość obrazu, że bez wątpliwości możesz kontrolować, co dzieje się przed domem. Tego typu instalacje domofonowe w Gdańsku da się montować również w budynkach wielorodzinnych, aby zapewniać większe bezpieczeństwo mieszkańcom bloków i apartamentowców. Dostępne są wideodomofony analogowe, radiowe, cyfrowe, IP, podtynkowe i natynkowe, dlatego możemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla każdego Klienta. Chcesz spać spokojnie i zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie? Instalacja domofonu w Gdańsku to rozwiązanie dla Ciebie!


Cennik

 • Montaż domofonu renomowanej firmy ACO składający się z panelu zewnętrznego z szyfratorem i czytnikiem breloków oraz jednej słuchawki już od 1100zł netto+VAT

Każdy system jest wyceniany indywidualnie według potrzeb i oczekiwań klienta, zapraszam do kontaktu celem dokonania wyceny.

W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 538 488 466
tel: +48 696 217 046

email: biuro@el-mos.pl