Instalacje domofonowe

Montaż i serwis domofonów i wideofonów

Instalacje domofonowe

Systemy domofonowe są dziś podstawowym narzędziem, które pozwala zidentyfikować osoby chcące dostać się na naszą posesję, tym samym zabezpieczyć ją przed wejściem osób dla nas niepożądanych. Firma Elmos zajmuje się instalacją systemów domofonowych na terenie Gdańska i okolic. Oferujemy Państwu usługi montażu domofonów, videodomofonów oraz systemów umożliwiających wejście po wpisaniu odpowiedniego kodu. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzą Państwu przy wyborze systemy domofonowego oraz zajmą się fachowym montażem. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo usługę modernizowania systemów domofonowych oraz ich konserwację.

Zalety posiadania domofonu

  • Kontrola dostępu do nieruchomości
  • Identyfikacja osób, które chcą się dostać na teren nieruchomości 
  • Ograniczanie dostępu do nieruchomości osobom postronnym
  • Uniemożliwianie dostępu do nieruchomości osobom niepożądanym 
  • Zdalne otwieranie drzwi 

Gdzie zamontować domofon?

  • Domy jednorodzinne
  • Wielorodzinne budynki mieszkalne
  • Budynki komercyjne
  • Obiekty przemysłowe
  • Budynki użyteczności publicznej

Czy domofon ma wpływ na moje bezpieczeństwo?

Dzięki domofonowi zwiększycie Państwo zarówno swoje bezpieczeństwo, jak i bezpieczeństwo Państwa najbliższych, którzy właśnie znajdują się na posesji objętej tym systemem. Z systemem domofonowym możecie być Państwo pewni, że na teren posesji nie dostaną się osoby postronne i niepożądane. Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją systemu domofonowego zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która proponuje profesjonalny montaż instalacji domofonowej na terenie Gdańska i okolic.

Nowoczesne domofony o szerokim zastosowaniu — Gdańsk

Od wielu last zajmujemy się instalacjami domofonowymi. Dostarczamy systemy  nowoczesne i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Działają one bezawaryjnie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Oferujemy różne modele, które w zależności od potrzeby mogą być montowane w domach jedno i wielorodzinnych. W przypadku dużych posesji doskonale sprawdzi się domofon z kamerą rejestrującą obraz w wysokiej rozdzielczości. Z pomocą tego urządzenia domownicy mają możliwość kontroli osób wpuszczanych za bramę lub przez drzwi. Nowoczesne instalacje domofonowe są jednym z elementów tzw. inteligentnych domów. Domofony dostarczamy na zamówienie na terenie Gdańska i w okolicznych miejscowościach.

Naszymi Klientami są osoby indywidualne, zarządcy wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni i wiele więcej. Wspieramy ich na każdym etapie współpracy. Dbamy o bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność sprzedawanych rozwiązań technologicznych. Chętnie dzielimy się wiedzą i pomagamy dokonywać najlepszych wyborów. Zdajemy sobie sprawę, że urządzenia te są inwestycją na lata, dlatego dbamy o jakość naszych usług. Jeśli chcą Państwo porozmawiać na temat instalacji domofonu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-maila.

W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro i Sklep
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 538 488 466
tel: +48 696 217 046

email: biuro@el-mos.pl
Sklep
tel: +48 538 488 466
email: sklep@el-mos.pl