Usługi elektryczne

Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych

Usługi, instalacje elektryczne

Instalacja elektryczna jest jedną z podstawowych sieci, do jakiej podłącza się każdy budynek. Jednak warto pamiętać, że montaż instalacji elektrycznej jest skomplikowanym procesem i wymaga zaangażowania profesjonalistów. Firma Elmos stawia na doświadczonych elektryków, którzy nie tylko od podstaw zajmą się montażem instalacji elektrycznej, ale również wykonają wszelkie inne usługi elektryczne dla klientów z terenu Gdańska i okolic.

Do czego służy instalacja elektryczna?

Instalacja elektryczna stanowi część większej sieci niskiego napięcia składającej się z układu przewodów w obrębie budynku wraz ze sprzętem elektroinstalacyjnym. Rozprowadzenie tego typu instalacji w domu ma na celu dostarczenie energii lub sygnałów elektrycznych do poszczególnych odbiorników.

Usługi elektryczne, które dla Państwa świadczymy

 • Montaż instalacji oświetleniowych tradycyjnych i LED-owych 
 • Montaż instalacji gniazdkowych
 • Modernizacje elektryczne
 • Wymiana instalacji elektrycznej 
 • Wymiany skrzynki bezpiecznikowej
 • Wymiany licznika elektrycznego
 • Przyłącza elektryczne
 • Podłączanie płyty indukcyjnej
 • Podłączanie płyty elektrycznej
 • Podłączanie kuchenki elektrycznej 
 • Rozdzielenie elektryczne niskiego i średniego napięcia
 • Konserwacja instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Naprawa urządzeń elektrycznych
 • Inne, drobne usługi elektryczne

Konserwacja instalacji elektrycznej

Konserwacja instalacji elektrycznej ma na celu zapewnienie sprawnego jej funkcjonowania. W ramach prac konserwacyjnych wykonujemy pomiary elektryczne, sprawdzamy wszelkie elementy związane z elektryką, a następnie usuwamy ewentualne usterki oraz wymieniamy wadliwie funkcjonujące części. 

Na pomiary elektryczne składa się pomiar rezystencji uziemień, kontrola instalacji elektrycznej w puszkach, kontrola urządzeń instalacyjnych oraz pętli zwarcia. Po oddaniu budynku do użytku warto zlecać dodatkowe pomiary elektryczne nie rzadziej niż raz na pięć lat.

Dzięki temu zyskujemy pewność, że instalacja elektryczna działa z pewną sprawnością, a jej użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa oraz zdrowia.

Poprawnie wykonane usługi elektryczne są gwarancją sprawnego działania wszelkich sprzętów w gospodarstwie domowym, biurze, halach przemysłowych i innych budynkach. Nasi specjaliści dbają o najwyższą jakość wykonywanych usług, tak by spełniały normy, służyły bezawaryjnie, a tym samym zapewniały Państwu bezpieczeństwo.

Modernizacja instalacji elektrycznej w domu - Gdańsk

Planując remont mieszkania, warto zastanowić się nad kompleksową wymianą okablowania oraz gniazdek. Takie prace najlepiej zostawić w rękach profesjonalnej firmy. To gwarancja poprawnie wykonanego zlecenia, która w naszym przypadku idzie w parze z konkurencyjną ceną. Instalacje elektryczne, które zakładamy, są zgodne z obowiązującymi normami. Zastosowanie najwyższej jakości elementów i materiałów gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Jeśli nie mają Państwo pewności, jakie usługi elektryczne powinny być wykonane w domu, to chętnie pomożemy. Nasi elektrycy przyjadą w umówionym terminie i ocenią stan instalacji elektrycznej. Następnie dostarczymy pełną specyfikację wraz ze wstępnym kosztorysem. Dane te mogą być cennym wsparciem w ocenie wielkości zaplanowanej modernizacji systemu.

Istnieje wiele przesłanek, które wskazują na to, że instalacja elektryczna wymaga modernizacji lub naprawy. W razie jakichkolwiek problemów najlepiej skontaktować się z naszą profesjonalną  firmą. W Elmos świadczymy usługi elektryczne na terenie Gdańska i okolic, obsługując zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców czy instytucje. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej kompleksowej oferty.

W zakres naszej usługi wchodzi:

01

Projekt

02

Montaż

03

Konfiguracja

04

Serwis

ELMOS Mateusz Moskwa
ul. Pagórkowa 13
83-050 Lisewiec
NIP: 6040074203
REGON: 361377080

Biuro i Sklep
ul. Gen. Józefa Wybickiego 67
83-050 Lublewo Gdańskie
Biuro
tel: +48 538 488 466
tel: +48 696 217 046

email: biuro@el-mos.pl
Sklep
tel: +48 538 488 466
email: sklep@el-mos.pl